Portfolio

Strony internetowe | Tulplast.pl

Projekt strony internetowej www.tulplast.pl, z którym zwrócono się do naszej agencji był o tyle ciekawy, że miał łączyć katalog produktów wytwarzanych przez Klienta, sklep internetowy produktów własnych, system zapytań ofertowych dla hurtowników i stronę internetową pełniącą stronę wizytówki. Specyfika grupy docelowej, do której skierowane są produkty także nie była jednolita, bowiem część to profesjonaliści, a część osoby bez wiedzy technicznej.

Dział marketingu narzucił również inne wymagania, takie jak konfigurator produktów, graficzny edytor WYSIWYG sliderów, graficzny edytor produktów mających cechy do zwizualizowania.

Cel: stworzenie sklepu internetowego dla laików i profesjonalistów z mechanizmem zakupów, ale i negocjowalnych zapytań ofertowych.

Kolejnym wyzwaniem w samym konstruowaniu makiet strony internetowej, było pogodzenie kategoryzacji produktów odpowiadających częściowo danej branży, a częściowo półproduktów, które są uniwersalne i stosuje się je w najróżniejszych segmentach rynku. Godziny rozmów, wewnętrzne testy UX, wskazały na ostateczny kształt menu produktowego.

 

Ścisła współpraca z Klientem zaowocowała stroną dopasowaną w 100% do jego potrzeb.

 

Strona internetowa czy sklep internetowy?

Wiele firm oferujące strony internetowe lub sklepy internetowe zadaje pytanie, co ostatecznie jest przedmiotem projektu. Jako, że dysponujemy know-how pozwalającym na wdrożenie każdego systemu webowego, zapytamy tylko o jedno: jaki cel biznesowy przyświeca projektowi. Analiza potrzeb biznesowych będzie kluczowym wyznacznikiem w wyborze technologii i rozwiązań informatycznych. Bez względu na to czy wiesz, czy jeszcze nie, którą platformę wybrać, nasi specjaliści służą pomocą. Zapraszamy do kontaktu.

 

Dlaczego jesteśmy dumni z wdrożenia tej strony internetowej?

Szybka odpowiedź: ponieważ nie tylko sprostaliśmy oczekiwaniom klienta, ale i rozpoczęliśmy dla niego kolejne zlecenia. Dłuższa odpowiedź wymagałaby opisania wszystkich zalet naszych programistów. Poprzestaniemy jednak na tym, że całość powstała od koncepcji, poprzez programowanie bez wykorzystania otwartych narzędzi typu Prestashop, Magento, a kończąc na dedykowanej aplikacji pomocnej nie tylko Klientowi, ale wszystkim internautom znajdującym na stronie wszystkich potrzebnych informacji.

 

Info

15 grudnia 2019
Adobe XD, Laravel, JavaScript, CMS, MySQL, HTML5, CSS3
Tulplast Sp. z o. o. Sp. k.